Warning: parse_ini_file() has been disabled for security reasons in /mnt/webfiles/htdocs/majncraft.cz/subdomeny/wiki/inc/StyleUtils.php on line 41

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


co-je-dobre-znat:stranky

Základní Majncraftovské stránky

Dynamická mapa

* http://map.majncraft.cz

Dynamická mapa serveru, na které můžete vidět, kde se nachází online hráči, prohlédnout si projekty a celý náš svět. Pomocí panelu napravo je možné nastavit izometrický pohled, pohled shora či mapu netheru, či vycentrovat mapu na určitého hráče. Pokud chcete někomu poslat konkrétní pozici na dynmapě, klikněte na ikonku řetězu vlevo dole a poté zkopírujte adresovou řádku pomocí Ctrl L + Ctrl C.

Na dynmapě se také nachází značky znázorňující větší projekty a města. Jejich získání zkonzultujte s moderátorem a poté vypište /modreq s požadavkem a typem značky. Pozor, značky se nedávají jen tak, musí se jednat o něco většího - na svůj baráček značku nedostanete.

Podrobnější info naleznete zde.

Aukce

* http://aukce.majncraft.cz

Webová akuce, kde můžete obchodovat s předměty a bloky. Více o obchodování.

Fórum

* http://forum.majncraft.cz

Naše fórum, kde se probírá vše důležité. Registrace není povinná, je to však nezbytné, pokud se chcete aktivně zapojit do dění na serveru, či pokud chcete požádat o povolení na své město či projekt. Na fóru také funguje systém hodnocení příspěvků, takže můžete rychle vyjádřit názor na cizí příspěvek bez nutnosti psaní nové zprávy. Je také možno vytvořit soukromé konverzace pro více osob - ideální, pokud na jednom projektu pracuje více lidí.

IRC

* http://goo.gl/T8ygO

IRC je zkratka pro „Internet Relay Chat“, a v praxi to neznamená nic jiného než skupinový chat. Zde můžete zastihnout moderátory, ale pište jim pouze v případě, pokud se jedná o něco vážnějšího. Pomocí příkazu „/join #Majncraft.game“ se dostanete do kanálu, kde vidíte, co lidé momentálně píší na serveru, a kde se také můžete zapojit do dění. Nevýhodou ovšem je, že nefungují soukromé zprávy a že nemůžete psát do jiných kanálů, než do globalu.

Banlist

* http://s.majncraft.cz/banlist

Na odkazu se nalézá seznam potrestaných hráčů, jak zabanovaných, tak uvězněných. Je možno si prohlédnout, za co byl trest udělen, kdo ho udělil, proč a za jak dlouho trest vyprší.

Modreq

* http://modreq.majncraft.cz

Seznam všech vypsaných modreqů, včetně statistik, kdo je řeší a kdo popřípadě vyřešil jaký.

Všeobecné stránky o Minecraftu

Wiki

* http://minecraftwiki.net

Anglická wiki plná návodů, tutoriálů a detailních popisů všech bloků ve hře, základní zdroj znalostí. U některých stránek také existuje český překlad, stačí za anglickou adresi stránky dopsat „/cz“.

Reddit

* http://reddit.com/r/minecraft

Zde se můžete dozvědet nejnovější události z světa Minecraftu, jako například nové snapshoty, verze či důležité tweety vývojářů.

Google

* http://google.cz

V případě že odpověď na svou otázku nenaleznete ani na Googlu, je vhodné se zeptat ve hře na kanálu help pomocí příkazu „/h text zprávy“. Ujistěte se však, prosím, zda-li nenajdete kýženou odpověď pomocí googlu či wiki.

co-je-dobre-znat/stranky.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)