Warning: parse_ini_file() has been disabled for security reasons in /mnt/webfiles/htdocs/majncraft.cz/subdomeny/wiki/inc/StyleUtils.php on line 41

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


eventy:start

Eventy

Spleef

V Majncraft světě znamená slovo event skupinovou soutěživou událost, která je většinou pořádaná za účelem bavit hráč. Existuje spousty druhů eventů a další stále vznikají. Konají se občasně a mezi hráči se všeobecně těší velké popularitě.

Event může pořádat kdokoliv na serveru, měl by však disponovat určitou organizační schopností. Pro uspořádání eventu je nejlepší mít nějakou originální myšlenku, pokud Vás však nic nenapadá, můžete uspořádat nějaký z níže napsaných. U některých byste se však měli zeptat autora (např. u Honu na lišku či Majnmánie).

Pokud chcete vědět, jaké eventy se budou v blízké době pořádat, můžete kouknout do eventové sekce fóra či do kalendáře akcí.

Seznam eventů

Název eventuKrátký popis
Spleef (Podkopávaná)Hráči stojí na plošinách z rychle zničitelných bloků (v drtivé většině to je sníh) a mají za úkol podkopat ostatní hráče a tím zapříčinit jejich pád. Hráč, jenž je podkopán, spadne do lávy a je zabit.
Hon na liškuPVP event při němž hráči, ozbrojeni kamennými meči, pronásledují ‚lišku‘. Ten, kdo zabije lišku, vyhrál.
Horolezecká stěna
Lodičkové závody/derby
MajnmániaServerová loterie, během které si každý hráč může koupit libovolný počet soutěžních lístků. V předem určeném dni se pak vylosují tři výherci.
Provazochodecké závodyEvent, při kterém musí hráči přejít po provaze z jednoho určeného místa na druhé.
Velká KráterskáNejvětší event na serveru, co se koní týče. Závodníci jsou rozděleni do několika výkonnostních skupin a navzájem mezi sebou soutěží o hodnotné ceny.
Zde může být i Váš event, napište ho sem! V případě problému se nebojte zeptat.
eventy/start.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)