Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


minecaching:mct01-archandel

MCT01 - Archanděl

  • Typ kešky: Tradička
  • Souřadnice (X,Y,Z): 238,95,449
  • Obtížnost: Primitivní (1)
  • Autor: Termiter
  • Keška na fóru: Odkaz na forum

Příběh

Starý svět byl zničen. Stovky milionů let kroužil asteroid kolem naší hranaté hvězdy a při každém průletu protnul dráhu Zeměkostky. Byla to jen otázka času, kdy se obě vesmírná tělesa střetnou. Naši vědci však objevili nebeský projektil včas a postavili obří mezihvězdou loď, která nás měla zachránit. Nazvali ji Archanděl.

Abychom zachránili naše životy i naši civilizaci, opustili jsme Starý svět a zanechali všechny krásné stavby hořkému osudu. My však upřeli své zraky plné slz dopředu, do temných hlubin vesmíru a hledali novou kostku, na které budeme moci dále žít.

Po nekonečných dnech letu, které jsme si krátili různými hrami, jsme se přiblížili k hvězdě, která se podobala té naší, staré. K našemu údivu kolem kroužila krychle, která jako by z oka vypadla Staré zemi! Jen byla taková bohatší, rozmanitější, hory vysoké a moře rozlehlé.

Z orbity jsme zkoumali povrch kostky a hledali dobré místo k přistání. Štěstí se však na chvíli od nás odvrátilo. Struktura jednoho lávového reaktoru se zhroutila. Snad malý asteroid, nebo vlasová trhlina v plášti, to už se nedozvíme. Loď se stala neovladatelnou a gravitace krychle pod námi začala konat svou práci. Šlo to rychle, ani jsme neměli čas opustit Archanděla v záchranných člunech. Většina z nás stačila zašeptat poslední modlitbu k Notchovi, a pak se ozvala ohlušující rána. Loď narazila do planety! Palubní počítač však v poslední chvíli kolem každého člena posádky vztyčil inerciální pole, takže náraz jsme všichni jako zázrakem přežili.

Umístění Kešky

Keš je postavená jako jednoduchá, snadno nalezitelná a zavede vás k troskám Archanděla, které jsme zanechali na místě jako pomník naší cesty, jako jediné pouto se Starým světem.

minecaching/mct01-archandel.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)