Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


minecaching:mct21-vezeni-2-gulag

MCT21 - Vězení 2 - Gulag

  • Typ kešky: Tradička
  • Souřadnice (X,Y,Z): -2620, ??, -580
  • Obtížnost: Lehká (2)
  • Nápověda: Souřadnice jsou přibližné
  • Autor: Vergis
  • Keška na fóru: Odkaz na fórum

Informace

Druhá ze série vězeňských keší - i gulag je ze slušné části mým dílem a je důležitou součástí serveru, která si vlastní keš zaslouží.

Gulag je pracovním táborem určeným pro pachatele závažných trestných činů. Tresty se různí, většinou jde o kácení stromů, jejich přeměnu na dřevěné uhlí, odklízení sněhu a především těžbu kamene v místním dole a jeho zpracování. Nejvyšším trestem předcházejícím trestu smrti je natěžit dvě dvoubedny kamene a přepálit ho v peci.

Vězni mají uvnitř tábora relativní volnost, žádným radovánkám se však neoddávají - většinou je brzy skolí depresivní atmosféra neustálé zimy, hladu a těžké práce a jen málo jich opouští prostor ohraničený ploty a ostnatým drátem. Z tábora není možné uprchnout - ty, kterým se podaří překonat elektrické ploty, ostnaté dráty, strážní věže a kulometná hnízda, brzy roztrhají hladoví psi dozorců.

Nevstupujte prosím do vnitřního okruhu vězení (za zamčenou branou) a žádným způsobem nerušte vězně ani jim nepomáhejte. Návštěva samotného tábora je možná po domluvě s herními moderátory.

Nedávám do tu místnosti příliš mnoho cedulek, očekávám přechod na papírové logbooky s 1.3.

Umístění Kešky

Ke gulagu vede dlouhá Transsibiřská magistrála přímo z vlakového nádraží v pískovně, případně můžete přijít pěšky od některého z bližších netherportálů.

minecaching/mct21-vezeni-2-gulag.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)