Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


minecaching:mcu17-vyzkumny-ustav

MCM17 - Výzkumný Ústav

  • Typ kešky: Multina
  • Souřadnice (X,Y,Z): -2494, 65, 1841
  • Obtížnost: Brutální (5)
  • Autor: akordeon3
  • Keška na fóru: Odkaz na fórum

Informace

vyzkumnyustav.jpg

Na souřadnicích se nachází vchod do kešky s tlačítkovým panelem poblíž. Jak se tam dostat? Po celém Výzkumném Ústavu je rozeseto 15 cedulek, na nichž je vždy číslo a písmeno. Tyto čísla pak seřadíte do vzorečku a vyjde vám kód, kterým otevřete dveře do cache.

Nyní samotné vzorečky:

A - B + C +D = 1. číslo kódu E +F +G -H = 2. číslo kódu I + J - K -L = 3. číslo kódu M - N - O = 4. číslo kódu.

A teď něco o Výzkumném Ústavu:

Výzkumný ústav aplikované mechaniky a RS obvodů vznikl jako původní nápad Hawkyho a Termitera jako středisko vědy, ve kterém si bude moci každý osvojit základní principy mechanismů v MC a prezentovat všemožná zařízení tak aby jejich funkci pochopil i začátečník. Bohužel tento projekt upadl díky nedostatku času v zapomnění až do nedávna, kdy byl po výběrovém řízení opět obnoven a realizován. Za dobu necelého měsíce byla vystavěna Derbym00 a Akordeonem3 veškerá infrastruktura, budovy a venkovní expozice obsahující: Budovu R1 - Základy RS Budovu R2 - Pokročilé RS Budovu L1 - Laboratoře Skladiště Maják Venkovní expozici Expozici bioinženýrství a ekofarmaření Nadzemní železnici s ukázkou stanic Výzkumný ústav se nadále rozšiřuje a již nyní v něm najdete mnoho exponátů jako jsou různé farmy (mmj. funkční trapku na golemy na naší zeměkrychli),zajímavé obvody (světelný senzor,kódový zámek,pístové dveře 3×3,atd.)

Možná si říkáte, že již vše znáte, ale dovolujeme si tvrdit, že nikdo není dokonalý a vždy se dá přiučit něčemu novému. Proto Vás tato keška provede křížem krážem celým výzkumným ústavem, kde si při hledání indicií k odhalení kešky můžete prohlédnout všechny vystavené exponáty! (derby00)

minecaching/mcu17-vyzkumny-ustav.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)