Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


minecaching:mcu18-federace-1-warp-5-komplex

MCU18 - Federace 1 - Warp 5 komplex

  • Typ kešky: Tradička Mysterka Multina
  • Souřadnice (X,Y,Z): -1340, 64, 3310 (souřadnice vstupu do komplexu)
  • Obtížnost: Střední (3)
  • Keška na fóru: Odkaz na fórum

Informace

federace1.jpg Warp 5 komplex je výzkumné zařízení, které v roce 2119 založil Zefram Cochrane a Henry Archer a probíhal v něm vývoj warpového motoru schopného dosáhnout warp faktoru 5. Nyní se tam vyvíjí kromě ještě rychlejšího pohonu i další části hvězdných lodí, číslo v názvu ale zůstalo stejné pro zmatení nepřítele. V areálu se nachází také výrobní a skladovací prostory pro potřeby Federace.

Vydejte se nether metrem do Federace, potom už je to jen kousek pěšky nebo jedna stanice overworld metrem. Čeká vás interaktivní procházka budoucností a třeba se dozvíte i něco nového ze světa Star Treku. Je to první keš ve Federaci a budou následovat další.

Komplex tvoří 7 budov označených A-G. V každé z nich je jedna nápověda. Některé informace vyčtete z cedulek, jiné zjistíte pouhým pohledem. Klíč pro sestavení souřadnic keše:

A: kolik pohlaví mají Tribblové B: počet pater melounů v replikátoru na melouny C: poslední číslice z čísla pravidla zisku D: počet nehod na urychlovači E: první číslice z výkonu warp jádra F: počet warp cívek v gondole motoru G: tloušťka štítu

X: -GECB, Z: DCFA

minecaching/mcu18-federace-1-warp-5-komplex.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)