Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


minecaching:mcu44

MCU44 - Stroj Času

  • Typ kešky: Mysterka
  • Souřadnice (X,Y,Z): -4663, 63, 3137
  • Obtížnost: Těžká (4)
  • Nápověda: Ke zdolání budete potřebovat minimálně 2 libry a vozík
  • Autor: Mawky
  • Keška na fóru: Stroj Času

Vítejte dobrodruzi!

Máte odvahu a chuť zažít opravdové dobrodružství, které se odehrává více než 800 tisíc let v budoucnosti? Není nic jednoduššího, než se vydat do keše Stroj času. Na výchozích souřadnicích se nachází pouze zapomenutý vstup do podzemní říše Morloků – tam Vaše dobrodružství začíná. Nemusíte si s sebou brát nic než jídlo, více totiž potřebovat nebudete. Naopak, čím méně si toho vezmete, tím více se budete bavit! Tato keš si nepotrpí na rozsáhlý listing, celý příběh naleznete až na místě v knihách uložených v truhlách, které již hodně let nikdo neotevřel. Tyto knihy obsahují kromě příběhu i instrukce k samotným překážkám, proto je velice důležité je číst. Knihy po přečtení opět vracejte do truhel! Ke zdolání této keše budete potřebovat vozík (možnost ho zakoupit přímo na místě za vratných 40 liber) a minimálně 2 libry – nechte se překvapit.

strojcasu.jpg

Dveře k portálu, první truhla s příběhem a samozřejmě samotná keš je uzamčena na standardní heslo Minecaching. Ostatní se dozvíte až na místě, vše je pro Vás dotaženo do posledního detailu.

Ještě jednou, KNIHY PO PŘEČTENÍ OPĚT VRACEJTE ZPĚT DO TRUHLY!!!

Kešku můžete podstoupit buď na normální, nebo těžkou obtížnost. Rozdílem jsou místa, na kterých si můžete uložit bod pro případ, že Vás Morloci zastihnou nepřipravené. Samozřejmě je pro Vás, nezáležejíc na volbě obtížnosti, připravena na začátku a na konci enderchestka.

Doufám, že se Vám keška bude líbit, budu rád, když do logu v tomto vlákně připojíte i svůj zážitek. Hodně štěstí a hodně zábavy přeje Mawky

Umístění Stroje Času

Tato dobrodružně-příběhová keška se nachází v jihozápadním oceánu, na opuštěném ostrově mezi Benátkami a vesnicí Diastone. Ke keši se dopravíte buďto po vodě loďkou, nebo využijete Nether. Ze stanice Federace se vydáte chodbou, která vede k ostrovům hráčů RoyalDonut, Vewas a Mawky, a dále budete sledovat cedule – potřebujete se dostat do mé – Mawkyho stanice, která je zároveň stanicí konečnou. Cesta je velice dobře značena, jen je třeba sledovat cedule. Jakmile budete v mé stanici, od dveří s cedulkou označující kešku ve stanici budete již jen pár kroků k portálu na samotný ostrov s keškou.

minecaching/mcu44.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)