Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


minecaching:mcu52

MCU52 - Colonial One

Informace (Příběh)

Colonial One, původním názvem Colonial Heavy 798, je civilní transportní loď z univerza Battlestar Galacticy. Když začal útok Cylonů, nacházela se zrovna ve volném vesmíru a unikla tak zničení. Protože na její palubě byla přepravována Laura Roslinová, která se následně jako nejvyšší přeživší člen vlády stala prezidentkou Kolonií, loď dostala označení Colonial One. Organizovala se z ní záchrana dalších lodí, které unikly Cylonům. A tak vznikla flotila.

To samé na majncraftu. Colonial One je první civilní lodí ve flotile kolem Battlestar. A už se k ní přidávají další!

Umístění Kešky

Jak se tam dostat Portem z Pískovny („spejs d fajnl frontýr“) na vesmírnou stanici Majnway. V jejím hangáru hledejte port na Colonial One.

Na lodi je převážena stará EMP cívka z Battlestar. Pokud ji zapnete, přestanou fungovat všechna světla na palubě. Tedy až na jedno - osvětlující samotnou keš. Abyste se dostali do bedny s keší, potřebujete znát nejdříve heslo. Projděte si loď za světla a zjistěte heslo. Heslem je číslo udávající počet přeživších. Potom aktivujte EMP a vydejte se ve tmě hledat samotnou keš. Keš lze najít pouze za tmy! Zákaz ničení a pokládání bloků. Buďte ohleduplní k ostatním návštěvníkům a nepřepínejte si navzájem osvětlení.

minecaching/mcu52.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)