Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


minecaching:mcu58

MCT58 - Federace 5 - USS Kelvin

  • Typ kešky: Mysterka
  • Souřadnice (X,Y,Z): -1625; 98; 3227
  • Obtížnost: Střední (3)
  • Nápověda:
  • Autor: RoyalDonut
  • Keška na fóru: Odkaz na fórum

Informace (Příběh)

USS Kelvin N.C.C. - 0514 je federální vesmírná loď ze Star Treku. V roce 2233 byla pod velením kapitána Richarda Robaua, prvním důstojníkem byl poručík George Kirk a v té době byla na palubě lodi i jeho těhotná žena Winona. Hvězdného data 2233.01 byla loď na misi, když narazila na černou díru. Z černé díry vylétla romulanská loď kapitána Nerona Narada, která se vynořila přesně před lodí USS Kelvin a okamžitě začala na tuto federální loď útočit. První důstojník z Narady, Ayel, útok zastavil a přikázal kapitánu Robauovi, aby přiletěl na Naradu. Když se kapitán Nero dozvěděl, že se nachází ve špatné době a na špatném místě, kapitána Robaua zabil a znovu začal útočit na USS Kelvin s cílem loď zničit. Poručík Kirk tak nařídil evakuaci posádky a nastavil kolizní kurz na Naradu. Kirk zachránil 800 životů členů posádky včetně své ženy a svého nově narozeného syna Jamese Tiberiuse Kirka. Svůj život však obětoval a loď USS Kelvin byla zničena.

Po lodi vás ale bude provázet jiný příběh. A to jaký? Mno to zjistíte když se přijdete podívat.

usskelvin.jpg

Jak se tam dostat Nether metrem do Federace. Po výstupu z portálu do overworldu nasedněte na lokální metro, směr Hvězdné doky. Po výstupu z konečné stanice se vydejte směrem Star Trek.

Keš Hnedka po vstupu na palubu vás budou navádět cedulky, které jsou popsány :Minecaching: . Na několika z nich je napsaná část hesla ( písmenko = číslo ) , poté co projdete loď a zjistíte všechny čísla, tak je dosaďte za písmena ABCDEF a výsledek je heslem do kešky. Bedna s keší je schovaná někde na lodi.

minecaching/mcu58.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)