Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


minecaching:mcu61

MCU61 - Propast minulosti

  • Typ kešky: Mysterka
  • Souřadnice (X,Y,Z): -4641,39,2576
  • Obtížnost: Brutální (5)
  • Nápověda: Není třeba
  • Autor: Mawky
  • Keška na fóru: Propast minulosti

Příběh

Je rok 2026

V roli záchranáře se vydáváte do objektu nedávno opuštěné důlní společnosti kvůli podezření, že někdo nepovolaný uvízl ve výtahu. V neosvětleném objektu je Vaším jediným záchytným bodem světlo kabiny výtahu uvízlého v prvním podzemním patře. Při pokusu o jeho zajištění se však něco přihodilo… Výtah se s Vámi propadl o několik desítek metrů a Váš pád zastavil až náraz na hladinu zaplaveného dna šachty.

Nezbývá mnoho času, spolu s klecí výtahu stále klesáte do hlubiny a záchranná mise se změnila na boj o holý život…

Světla v dálce jsou jiná…

Nápisy na stěnách jako by byly z jiné doby…

Jako kdybyste místo výtahovou šachtou propadli trhlinou v čase…

Trhlinou, která Vás přenesla do roku 1526…

To jediné, co si v tu chvíli přejete, je znovu spatřit denní světlo…

Nemusíte si sebou brát nic jiného, než jídlo a meč, který Vás ochrání před příšerami, kterých je v podzemí požehnaně. Tato keš si stejně jako ta předchozí nepotrpí na rozsáhlý listing, celý příběh naleznete až na místě v knihách uložených v truhlách. Některé knihy obsahují kromě příběhu i instrukce k samotným překážkám, proto je velice důležité je číst. Knihy po přečtení opět vracejte do truhel!

Ke zdolání této keše budete potřebovat loďku (možnost jí zakoupit přímo na místě za vratných 5 liber) a minimálně 3 libry – nechte se překvapit. Dveře k portálu, první truhla s příběhem a samozřejmě samotná keš je uzamčena na standardní heslo Minecaching. Ostatní se dozvíte až na místě, vše je pro Vás dotaženo do posledního detailu. I tentokrát je pro Vás připravena na začátku a na konci enderchestka.

Mnoho zábavy přeje Mawky

Umístění Kešky

Tato, mnou vytvořená již druhá dobrodružně-příběhová keška se nachází hluboko v jihozápadním oceánu mezi Benátkami a vesnicí Diastone. Ke keši se dopravíte pouze Netherem. Ze stanice Federace se vydáte chodbou, která vede k ostrovům hráčů RoyalDonut, Vewas a Mawky, a dále budete sledovat cedule – potřebujete se dostat do mé – Mawkyho stanice, která je zároveň stanicí konečnou. Cesta je velice dobře značena, jen je třeba sledovat cedule. Jakmile budete v mé stanici, od dveří s cedulkou označující kešku ve stanici budete již jen pár kroků k portálu k samotné kešce

minecaching/mcu61.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)