Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


minecaching:mcu70

MCU70 - Infinium Bridge

  • Typ kešky: Mysterka
  • Souřadnice (X,Y,Z): ???, ??, ???
  • Obtížnost: Střední (3)
  • Nápověda: Po mostě jsou rozmístěny zašifrované nápovědy. Nezapomeňte si přečíst informace o mostě. Není třeba zkoušet teplotu vody na vlastní kůži.
  • Autor: _CJ_
  • Keška na fóru: Odkaz na fórum

Informace

Most byl vybudován s primárním účelem funkce jako spoj mezi kontinenty pro projekt Cesta z města. Po mnohém pátrání po internetu a zkoumání návrhů na minecraftplanet.net jsem vytvořil svůj vlastní design. Pilíře a velká část konstrukce je tvořena quartzem (spotřeba byla více jak neuvěřitelné dvě dvoubendy), vlnou a stoneslaby. K 19.12.2013 byl most nejdelším na serveru (a doufám, že nějakou dobu také zůstane).

Vybudování mostu předcházelo mnoho hodin těžby quartzu a GS. Díky @funnel66 za vlnu a @Pompeius za Quartz (měl sem ho hodně, ale nakonec mi stejně došel). Ač se to nezdá, v poměru k velkým realným mostům (Golden Gate Bridge) je můj most prcek. S výškou mostovky pouhých 22 metrů (střed) by nedovolil proplutí velkých zaoceánských lodí a tankerů (ty mají výšku i okolo 80 metrů nad vodní hladinu). Délka mostu v porovnání s realitou je také malá. Reálný most podobné konstrukce by byl 2-3krát delší. Pro svět minecraftu je to ale obr v mezích použitelnosti pro survival.

Doufám, že na mostě nebudete moc bloudit a jsem otevřený různým nápadů a úpravám k lepšímu (je to má první keška).

@Bedrych děkuji za schválení a první test kešky :)

minecaching/mcu70.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)