Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


minecaching:mcu80

MCU80 - Cesta do hlubin podsvětí Reloaded

  • Typ kešky: Mysterka
  • Souřadnice (X,Y,Z): -564, 79, 1420
  • Obtížnost: Těžká (4)
  • Autor: derby00
  • Keška na fóru: Odkaz na fórum

Informace

Konec starého Netheru se pomalu, zato jistě blíží… S ním i zánik kešky MCU11 - Cesta do hlubin podsvětí, aby nezanikla i její idea, rozhodl jsem se pro vybudování nové v Nether Reloaded, cesta sem bude pro dobyvatele nyní mnohem snazší. Skanzen je nyní napojen na trasu metra (1.1535.1), CNC a ledovku (speciální poděkování pro Bedrycha) …

Pro vyhladovělé cestovatele je opět připraveno občerstvení v Nether Caffé…

Klíč k nalezení: K nalezení cache ti dopomůže projití naučné stezky vybudované ve skanzenu Nether Fortrees Reloaded, po cestě po naučné stezce nalezneš 10 zastávek ze kterých se dozvíš několik zajímavých informací o Netheru včetně údajů do vzorců k otevření vstupu do vlastní cache.

Klíč 1 (obět Magma Cube) K1 = 1 ( E / A ) - D - C

Klíč 2 (oběť Blaze) K2 = A - B

Informace k otevření cache: Vstup do cache nalezneš v hlubinách pevnosti na značené stezce… Do otvoru označeného Magma Cream vhoď K1 libovolných předmětů. Do otvoru označeného Blaze Rot vhoď K2 libovolných předmětů. Předměty vhazuj po jednom s přestávkou, po vhození uslyšíš cvaknutí dispenseru a posun pístu.

Po vhození správného počtu předmětů stiskni tlačítko uprostřed…

A: Zastávka 3. objem ghasta / 25 B: Zastávka 7. pocet stádií růstu Nether Wart C: Zastávka 5. max. loot D: Zastávka 8. násobek vydálenosti Nether vs. Overword E: Zastávka 10. počet Quartz Ore na 1 Chunk

Upozorňuji, že v celém areálu skanzenu je zakázaná těžba Nether bricků, Glowstone, Quartz ore i Netherrack! Takové zjištění bude okamžitě nahlášeno a potrestáno BANem!

minecaching/mcu80.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)