Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


minecaching:mcu84-ztroskotanec

MCU84 - Ztroskotanec

  • Typ kešky: Mysterka
  • Souřadnice (X,Y,Z): ?, ?, ?
  • Obtížnost: Střední (3)
  • Autor: Pompeius
  • Keška na fóru: Odkaz na fórum

Příběh

Z deníku kapitána:

Konečně se mi podařilo sehnat dost bláznů pro moji expedici! Dost už bylo pitek v krčmách přístavního města, jehož znakem je kotva, zítra vyplouváme na dlouhou cestu po širém moři! Naším cílem je tajemný, džunglí pokrytý ostrov, kde se prý skrývá prastarý poklad nezměrné hodnoty, obří zlatý gong. Přibližné souřadnice jsem získal od mnoha námořníků, kteří ho viděli na vlastní oči, avšak neodvážili se vystoupit na souš, neboť gong hlídá divá zvěř.

Jediné, na co si budu muset dát pozor, je sopka zhruba na půli cesty, prý jí mám obeplout tak, aby byla po mém levém boku, nuže dobrá. (…)

Ta banda idiotů všechno zmařila! Moje loď je v tahu! Dokázali jsme se vyhnout sopce, avšak když jsme tak činili, divoké větry nás začaly unášet pryč. Udělal jsem tu chybu, že jsem šel spát, a ti mamlasové narazili na jakási drobná skaliska. Naštěstí jsem přežil. Zatímco ti budižkničemové budou prozkoumávat malý ostrov hned vedle skalisek, budu se s otcovskou péčí láskyplně věnovat zásobám lodního alkoholu. (…)

Ti hlupáci jeden po druhém mizí v jakési jeskyni, kterou objevili. Už jsem tu sám. Až dojdou zásoby rumu, asi se tam také podívám…

Informace

Vystačíte si s jídlem a (ne nezbytně nutně) loďkou. Zákaz ničení a pokládání bloků. Děkuji za pomoc @funnel66 a @dwi.

minecaching/mcu84-ztroskotanec.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)