Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


server:pluginy:start

Pluginy

Pluginy jsou doplňky serveru, které obvykle rozšiřují jeho funkci.

StránkaDatumUživatelPopis
ChestShop 20.08.2012 14:00 Matěj Bělohoubek ChestShop ChestShop je plugin, který se neobejde bez pluginů Vault a iConomy. Slouží k prodávání itemů pomocí truhel a prodejních cedulek. Použití Chestshopy se dělají poměrně snadno a slouží k rychlému nákupu či výkupu čehokoliv. Základním pravidlem pro vytváření chestshopů je to, že používáme mozek a děláme ho tam, kde to nikomu vadit nebude a máme to povoleno, tzn. není vhodné si jen tak v cizím projektu udělat obchod.
DynMap 28.07.2012 19:11 _CJ_ DynMap Jedná se o plugin zobrazující mapu světa do webového prohlížeče. Na mapě jsou vyznačeny města a aktuální pozice hráčů ve světě. Bukkit stránka: <http://dev.bukkit.org/server-mods/dynmap/> Použití Je to velice jednoduché, hráč si otevře v prohlížeči DynMapu a může sledovat pohyb hráčů a prohlížet si díla na mapě takzvaně z orbity světa.
EggCatcher 22.07.2012 19:01 Vergis EggCatcher EggCatcher je plugin určený k získávání spawn eggů monster i zvířat v survival módu. Pro hladký chod serveru je prakticky nezbytný, zvířata se přirozeně spawnují jen minimálně. Použití Pro chycení moba stačí pravým tlačítkem hodit vejce z ruky a zasáhnout ho. Pak je určitá šance, že vypadne spawn egg příslušného moba. Některé moby není možné chytit (například enderdragon či ghast).
HawkEye 05.09.2012 22:20 Huee HawkEye HawkEye je plugin pro sledování dění na serveru. Do databáze ukládá veškerou činnost, kterou hráč dělá - od stisku tlačítka, přes položení kostky až po odpálení TNT. K záznamům mají přístup moderátoři, kteří je používají při vyšetřování prohřešků. Velmi omezeně můžou HawkEye využívat i VIP a sponzoři.
HeroChat 27.07.2012 19:20 _CJ_ HeroChat Rozšiřuje základní chat o kanály, obarvení nicků, privátní chat a například ignore list, pro každého zvlášť. Bukkit stránka: HeroChat Použití Seznam příkazů, které můžete na serveru používat. * /ch <kanál> - připojí/přepne vás do určeného kanálu; předchozí kanál/y stále uvidíte; seznam kanálů je dole na stránce
iConomy 26.07.2012 19:35 _CJ_ iConomy Jedná se o plugin zajišťující základ pro ekonomiku. Vyžaduje databázi, v níž vytvoří jednu tabulku s hráči a jejich penězi. Stránka na Bukkitu: iConomy Použití Základním příkazem je zobrazení aktuální sumy na účtu *
LWC 24.11.2016 07:49   LWC (Lightweight Protection for Chests, Furnaces, Dispensers, and more for the Minecraft server mod Bukkit) Plugin sloužící k zabezpečení vlastního majetku. Lze s ním zamykat dveře, bedny, padací dvířka, cedule, pece, dispensery a časem možná další, nové, věci.
mail 20.07.2012 10:24 Michal Rubeš mail Mail je plugin, který slouží ke posílání zpráv hráčům. Lze posílat hráčům co jsou online, stejně tak i co nejsou online. Bukkit stránka: Courier Návod: První příkaz: /letter [váš text] Po stisknutí klávesy Enter se vám dopis objeví v ruce. Pokud chcete napsat text delší, než je možnost jednoho řádku v chatu. Píšete pokračováním opět dalším příkazem /letter a další text. Atd, dokud nenapíšete celou svou zprávu. POZOR-dopis musíte mít aktivní-tj. musíte ho mít v ruce aby jste mohli pokrač…
Mine Reset 26.09.2012 08:54 Michal "Termiter" Rubeš Mine Reset Mine Reset je plugin, který slouží k vytváření a správě dolů. Na našem serveru používáme pouze jediný, a to Pískovnu. Jejím smyslem je zabránění devastace pláží a pouští, jelikož spotřeba písku pro výrobu skla a pískovce je enormní.
MobHealth 22.07.2012 23:53 _CJ_ MobHealth Plugin slouží k vypisování informací o zbývajících životech mobů, na které útočíte. Oficiální stránka na Bukkitu: <http://dev.bukkit.org/server-mods/mobhealth/> Použití Pokud praštíte moba a v chatu na vás vyskočí kolik jste ubrali životů a kolik zbývá, může to být nepřehledné, pokud jste třeba v xp trap.
Modreq 19.07.2012 19:50 Michal Rubeš Modreq Správně se plugin jmenuje ReportRTS. Vidíte-li ve hře cokoliv, na co chcete upozornit moderátora, postavte se k tomu a napište svou žádost /modreq Nekdo tu udělal diru do zdi Jakmile to bude možné, tak se k němu teleportuje nějaký moderátor a bude ho řešit.
N3W_TheEndAgain 20.07.2012 21:57 Jiri Ruzicka N3W_TheEndAgain Plugin s jehož pomocí se regeneruje End a spawnují se tam Draci. Oficiální Bukkit stránka: N3W_TheEndAgain Bugy Každý plugin má nějakou tu chybku. * Spawn více draků než je maximum v /nbed - (v současnosti 3 draci při maximu 1 nebo 2)
Stables 01.09.2013 15:29 VonBedynka Stables Umožňuje ochránit hráči jeho koně před ostatními hráči. Každý hráč si může zaregistrovat až pět koní. Registraci provede pojmenováním koně pomocí Name Tagu, který nejdříve pojmenuje na kovadlině. Plugin také přidává recept na Name Tag.
Votifier 23.07.2012 14:52 Vergis Votifier Votifier umožňuje propojení serveru s hlasováním ve webových seznamech serverů, takže hráč může být za svůj hlas odměněn. Momentálně dostanete odměnu za hlasování na Minebook.me a Minestatus.net.
Webová aukce 20.07.2012 19:57 Vergis Webová aukce Pro obchodování na Majncraftu slouží webová aukce, kde můžete prodávat a nakupovat jednotlivé věci. Je dostupná na adrese <http://s.majncraft.cz/auction/>. Použití * Nejprve si musíte ve hře vytvořit heslo pro přihlášení do aukce příkazem /wa password heslo
WhoAreYou 21.07.2012 00:04 Jiri Ruzicka WhoAreYou Plugin umožňující zobrazit všechny hráče online (tabulka pod klávesou TAB má omezení na 60 lidí) a to i pouze v jednotlivých světech. Stránka pluginu na Bukkitu: WhoAreYou Použití Nejčastěji pokud je online mnoho lidí (60+) nebo pokud chcete zjistit kdo je např. v Endu bez koukání na
server/pluginy/start.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)