Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


user:swoop_name

swoop_name

swoop_name

Žiju a bydlím v Brně, na serveru je ale mým domovem vesnička Fata Morgana. Šlo původně o NPC vesničku daleko od civilizace. Postupem času se snažím ji zvelebovat a rozšiřovat. Počátky tohoto vývoje můžete vidět na tomto časosběrném GIFu - pozor, má 3,44MB!

Nejsem kdovíjaký stavitel, kromě vesničky jsem postavil zatím jen Lebku (příspěvek na fóru) - vychází z návrhu, který v r. 2011 zveřejnil na MC fóru uživatel Letum. Fandové geocachingu jistě nepohrdnou minecraftovou alternativou této hry, tzv. Minecaching - pro tyto případy jsem na serveru připravil keše MCU59 - Artefakt Lebka a MCM67 - Fata Morgána.

Kromě běžného života na zeměkostce Majncraft.cz rád cestuji a kochám se stavbami těch šikovnějších. A že je na co koukat! Třeba stavba Chrámu králů mě přiměla k experimentu s timelapse videem složeným pouze z renderů (Sem tam totiž věnuji nějaký ten strojový čas i renderování v programu Chunky.). Pro případné zájemce jsem sepsal i stručný úvod do renderování (mirror na majncraft.cz) v tomto programu. Moje rendery najdete na fóru ve vlákně swoop_name rendery nebo na Dropboxu

Pokud jsem zrovna ve hře, uvidíš mě na mapě:


user/swoop_name.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)