Warning: parse_ini_file() has been disabled for security reasons in /mnt/webfiles/htdocs/majncraft.cz/subdomeny/wiki/inc/StyleUtils.php on line 41

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


uzitecne-odkazy

Užitečné odkazy

Whitelist test

Test pro zapsání na whitelist. 16 náhodně vybraných otázek z databáze. Vyžaduje premium účet. Pokud máte poněkolikáté jednu nebo dvě chyby, vyfoťte svůj test pomocí printscreen a obrázky nahrajte například na imgur. Na našem IRC vám pravděpodobně někdo se správnými poradí (může to ale chvíli trvat, ne vždy je někdo přítomen).

Dynamická mapa

Mapa serveru, umožňuje zobrazení hráčů a značek a také různé pohledy a více světů. O značku pro svůj projekt žádejte přes modreq na místě kde ji chcete mít a nezapomeňte zmínit název ikony, kterou tam chcete.

Přehled požadavků /modreq

Přehled ticketů (modreq), jejich stav a po rozkliknutí komentáře k řešení.

Banlist

Seznam trestů s popisem a zbývajícím trváním.

Seznam moderátorů

Webaukce

Webová tržnice/aukce není aukcí jako takovou - nahradila burzu surovin u pískovny, která fungovala přes chestshopy, ale byla nepřehledná a vyžadovala neustálou údržbu (nyní je na jejím místě velká aukční síň). Můžete zde tedy po zaregistrování nakupovat i prodávat libovolné předměty.

Statistiky

Na tomto odkazu naleznete nejrůznější statistiky týkající se hráčů ze serveru a serveru samotného. Užitečné zejména ke zjišťování, kdy byl hráč naposledy ve hře.

Hlasování

Hlasováním v těchto seznamech serverů pomáháte serveru, za hlasování navíc dostanete ve hře malou finanční odměnu.

Mapa Starého světa

Zde si můžete prohlédnout mapu světa, který jsme v listopadu 2011 opustili na Archandělovi.

Google

Netřeba představovat - využijte předtím, než se na cokoli zeptáte.

uzitecne-odkazy.txt · Poslední úprava: 21.06.2018 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)